050-4608006

אין מנוס, הדרך היחידה להמשיך וליהנות מעבודת עץ יפה לאורך זמן היא לטפל בה ולדאוג לה. בזכות ניסיוננו הרב בעבודה עם עץ בכלל ובתעשיית העץ המפותחת שבארצות הברית בפרט, צברה לוגיקה ידע רב ואמצעים מגוונים לשימור ולהארכת חיי יצירת העץ שלכם.מעוניינים לשמר את העץ? רוצים להתייעץ?

התקשרו עכשיו – 050-4608006


טיפול בפרגולה ושימורה

אף אם הפרגולה שלכם איכותית ונבנתה בידי אנשי מקצוע מיומנים, היא אינה חסינה בפני פגעי מזג האוויר. אם הפרגולה שלכם ותיקה, ייתכן שהיא סובלת מאחד או יותר מהתסמינים הבאים: העץ יבש, מתפורר או רקוב, הצבע מתקלף או דהוי, אחד הקרשים רופף או עקום.

פרגולה כזו אינה רק כעורה, היא מסוכנת!

כדי לוודא שהפרגולה שלכם לא הפכה למפגע שעשוי לפצוע אתכם או את המבקרים בגינתכם, בדקו:
 • האם קורותיה יבשות או סדוקות? תקנו אותה לפני שישהיה מאוחר!
 • האם ברגיה משוחררים? הדקו אותם בהקדם או הזניקו את צוות לוגיקר
 • האם הברגים והמחברים של הפרגולה חלודים? יש להחליפם בהקדם
 • האם הסוכך אינו חזק מספיק כדי לעבור את החורף בשלום? אנחנו כאן לשירותכם בכל עונות השנה
זכרו: שיפוץ ותיקון של הפרגולה מראש מאריכים את חייה ומאפשרים ליהנות מיופייה ומשירותיה מבלי לחשוש שמשהו יתפרק וייפול על הראש.


תחזוקת דק ושימורו

דק מתכלה יותר מכל מבנה עץ אחר, במיוחד אם הוא חשוף לקרני השמש וסופג קרינה וחום; אם מציבים עליו.רהיטים ומזיזים אותם; אם נדבק אליו לכלוך כגון שיירי אוכל, עלים וגזם; וגם אם סתם דורכים עליו ומעמיסים עליו משקל נוסף.

אם הדק שלכם ותיק, אתם בוודאי מזהים שהוא סובל מאחד או יותר מהתסמינים הבאים: יובש, התפוררות, ריקבון, צבעו מתקלף או דהוי, הדק מלוכלך ויש בו כתמים, הדק שוקע, רופף או עקום.

איך כדאי לשמור על הדק?
 • ודאו שלא חסרים בו ברגים ושאינם בולטים.
 • אין להשאיר עליו לכלוך שגורם לכתמים. גרדו ושטפו אותו מיד לאחר שהתלכלך.
 • אם הדק התעקם או התרופף, יש לחזקו או להחליף את החלק הפגום מיד.
 • אם יוצאים סיבים או 'קוצים' מהדק – יש לשייפם כדי למנוע פגיעה בדורכים עליו.


תיקון גדר עץ

כמו כל מבנה העשוי מעץ ונתון לפגעי מזג האוויר, גם גדר עץ מתכלה עם הזמן, מאבדת מיופייה ומסכנת את העוברים לידה. ככל שחולפות השנים, כך מתייקר תיקון הגדר, ועל כן מומלץ לחסוך בעלויות ולתקנה מבעוד מועד.

מה שלומה של גדר העץ שלכם? בואו נבדוק:
 • האם צבעה דהה?
 • האם יש בה כתמים וצבעה לא אחיד?
 • האם יוצאים ממנה סיבים?
 • האם העץ כבר אינו חלק?
 • האם קורותיה התעקמו?
 • האם ברגיה בולטים או חסרים?
 • האם חסרות בה קורות?

גם אם עניתם בחיוב רק על אחת מהשאלות, הגדר שלכם בגדר סכנה, לכן מומלץ להקדים תרופה למכה ולתקנה בהקדם.

הנדימן

פעם קראו לו כולבויניק, היום כולם מכירים אותם בתור 'אודימן' או 'הנדימן', בעל מקצוע שהוא קצת מהכול והרבה ביחד. אודי גדעון הראל, שעוד בילדותו בנה ותיקן את כל מה שאחרים לא הצליחו, מגיש לכם עזרה בבית בכל תחום. כבעל רקע וניסיון רב ובתור הבעלים של 'לוגיקה בניה בעץ', אך בעיקר כבעל זוג ידי זהב, אודי הוא קצת אינסטלטור, טיפה איש אלומיניום והרבה שיפוצניק.

Portfolio Image
Portfolio Image

הדברה

ברבות השנים הבנת הסיכון הקיים בשימוש ברעלים הפך למודעות ציבורית והמגמה התחילה להשתנות לכיוון חיובי, כמות תכשירים גדולה שהיו קיימים הוצאו מחוץ לחוק בשל מנגנוני פעולה מסוכנים, ריכוז החומר הפעיל ירד בצורה ניכרת, הידוק החגורה ע"י פיקוח וחוקים חדשים. התוצאה הסיכוי להרעלת האדם והסביבה פחת בצורה משמעותית.

פרוייקטים

המקצוענות שלנו נראית בבירור בכל דק שנבנה, פרגולה שמוקמת, גדר או תוספת בניה מעץ שהופכת את הסביבה הטבעית לאסתטיקה טבעית. טבעי שתעזרו בעמוד זה כדי לשטוף את העיניים בכמה מהפרויקטים שהתאהבנו בהם במיוחד. וכשתסיימו להציץ בבתים ובגינות של אחרים - דעו שיצירת העץ הבאה יכולה להיות הפרויקט שלכם.

Portfolio Image

לוגיקה בניה בעץ

לידע ולניסיון שרכשנו לאורך ולרוחב מאות פרויקטים אין תחליף, שכן הוא משמש אותנו כיום לבנית יצירות עץ שהופכות להיות מושא להערצה בבתיהם ובגינותיהם של לקוחותינו.

עוד
מייסד 'לוגיקה', שמומחיותו בכל סוגי הבניה בשילוב כישרון ואהבה לעץ טבעי מורגשים בכל פרויקט ופרויקט.רוצים להתייעץ בנוגע לעץ? אין צורך להתרוצץ, פנו אלינו ונשמח לעזור.
תוספות בניה ושיפוצי העץ השונים של החברה מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים, על פי תקני בנייה מחמירים. החל משלב הרעיון העיצובי, עבור במציאת פתרונות עיצוביים וכלה ביצירות העץ המוגמרות - מורגשת מקצועיות אנשי המקצוע שלנו שנבחרים בקפידה.

פרוייקטים

הפרויקטים של 'לוגיקה' הם מעשה של אהבה. האהבה שלנו באה לביטוי במקצוענות.

גדרות

גדרות

גדר עץ לגינה לא רק יוצרת פרטיות לבית ולדייריו אלא מסמנת את קו המתאר של הבית. בזמן שמדובר בהפרדה בין החוץ לפנים, גדר העץ שומרת על מראה נעים וחמים, שכן היא עשויה מ'חומר גלם חם' שמשתלב בטבעיות בגינה ובצמחייה.

עוד
דקים

דקים

דקים מעץ הם אחד מפתרונות הריצוף החיצוני האסתטיים ביותר. אך לא רק - העץ מאפשר עיצוב ארכיטקטוני שמשתלב באופן טבעי עם המבנה, העץ אטרקטיבי בכל הנוגע לעלויות, התקנה ואחזקה (גם לעומת ריצוף רגיל), דקים מעץ הם קלים ולכן לא גורמים לעומס על גג המבנה ויסודותיו, לא נוצרות עליהם שלוליות ונמנעת סכנת החלקה, הם גמישים ולכן בטיחותיים יותר לילדים ובנוסף - בניית דק מעץ נעשית במהירות.

עוד
 
שימור וחידוש - לוגיקר

שימור וחידוש - לוגיקר

עץ הוא חומר שניתן להאריך את חייו אם רק מקפידים על תחזוקתו השוטפת מדי שנה. אתר לוגיקר מבית לוגיקה נועד לכם – בעלי דקים, פרגולות, גדרות עץ, חיפויי עץ ומבני עץ אחרים – שרוצים להמשיך וליהנות מיצירת העץ שברשותכם לאורך שנים רבות ויפות.

עוד
מחסנים

מחסנים

לא צורך בתחזוקה וללא חשש דהיה או היחלשות - כולל רצפה עמידה, אפשרות לנעילה במנעול חיצוני, חלון ופתחי אוורור.

עוד
תוספות בניה

תוספות בניה

רוצים לבנות גלרייה מעץ? מעוניינים לנצל חלל ריק בגג רעפים? תמיד חלמתם על מחסן עץ? אולי רציתם לבנות חדר משחקים לילדים או משרד עץ יפהפה שיכול לשמש לכל דבר ועניין?

עוד

עבודות

עמידות בפני רעידות אדמה, חיסכון באנרגיה, עיצוב מושלם, סגנון ויופי שרק עץ יכול להתפאר בהם ועבודה שקטה, מבטיחים שתוכלו להמשיך ולגור בביתכם בזמן שחלומותיכם מתגשמים בחוץ.

Top